Poisibil hiv?

Prevenirea expunerii HIV

Postata de Utilizator11631551002 cu 2 ani in urma.

Buna ziua , acum 3 luni jumate am avut contact sexual neprotejat cu o p***atuata am făcut analizele și au ieșit negativ dar am avut simptome și in plus nu m-a simt prea bine, am slăbit cred ca vreo 4 kg:((( sunt foarte speriat , am fost ieri la centru de depistat IST și trebuie sapt asta sa vina rezultatele chiar dacă am HIV după trei luni mai pot sa iau pastilele alea PREP?

Raspunsuri (2)

Utilizator11631551002

acum 2 ani

Vreau sa precizez ca testul l-am făcut la 2 luni după posibila expunere de IST pentru HIV , sifilis , hepatita b c , chlamydia

Utilizator11631551002

acum 2 ani

Și au ieșit toate negativ