Refacere dupa deviatia de sept?

Polipoza Rinita alergica

Postata de Utilizator11552537963 cu 5 ani in urma.

Buna dimineata! Acum o luna am fost operata de: deviatie de sept, polipoza nazala si rinita alergica.
Intrebarile mele sunt urmatoarele: De ce una din nari inca imi da batai de cap?( se infunda si doare atunci cand incerc sa trag aer)
Este normal ca si la o luna dupa operatie sa nu imi revina gustul sau mirosul?
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Deviatia-de-sept-si-rinoplastia/deviatia-de-sept_7908