Este normal vanatai dupa operatie deviatie de sept?

Polipi nazali

Postata de MembruMobileAppdanalachemaria776 cu 6 ani in urma.

Buna seara.

Acum 4 zile am facut operatie pentru deviatie de sept, scoaterea polipilor si curatarea sinusurilor. Mi s-au scos mesele si acum am niste atele in nas pe care trebuie sa le tin timp de 10 zile, dupa care trebuie sa ma duc sa mi le scoata.
Problema este urmatoarea, este normal ca nasul sa mi se invineteasca in partea de sus si sa fie extrem de infundat (sa nu pot respira deloc pe el)?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Deviatia-de-sept-si-rinoplastia/deviatia-de-sept_7908