Am dureri in prt.stanga de 2saptamani iar absortia de oxigen 91-93.noaptea e cel mai rau arsuri si dureri in spate la omoplat si lateral sub brat,e posibil o raceala la plamani? ?

Pneumonie

Postata de ConstantinChitanu cu un an in urma.

Am dureri in spate langa omoplat si senzatii de arsuri mai ales noaptea de 2saptamani iar abs.de oxigen e 91-92.

Raspunsuri (1)

Mihaela

acum 11 luni

Buna ziua!Ce a-ti aflat ca aveti?Am simptome asemanatoare si am fost la n ^medici ,tot asa ma simt.Bine ar fi sa fii rezolvat problema sa ma ajutati si pe mine.Multumesc!