am bpoc ce sprey pot gasii in farmacii care sa ma ajute sa respir in afara de ventolin care e slab?

Pneumonia de ventilatie

Postata de pesimistul cu 6 ani in urma.

am bpoc am folosit pana acum teotard .diltiazem,seretide de 500 si berodual dar de cand nu se mai gaseste berodual ma simt rau abia pot respira cu ajutorul la ventolin.am inteles ca nu se mai importa berodual si nici ipravent.si de la medicul pneumolog ca nu sant alte spreyreiuri care sa ajute respiratia este adevarat sau nu ? daca exista as vrea informatii un ventolin ma tine max 3 zile dar e foarte slab ?

Raspunsuri (2)

pesimistul

acum 6 ani

sa inteleg ca bolnavii de bpoc nu pot fi ajutati?

Utilizator11708515134

acum 2 luni

Am de făcut un proiect despre bpoc ma puteți ajuta cu date, analize, rezultate de analize