Greutate?

Pierdere in greutate

Postata de MembruMobileApp305886 cu 6 ani in urma.

Buna! Sunt față și aș vrea să vă întreb ceva legat de greutate. Tocmai am împlinit 15 ani de o luna și am 57kg,as vrea să știu între ce limite ale greutății ar trebui să mă încadrez și care e greutatea ideala ? Mulțumesc frumos

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/indicele-de-masa-corporala-calcul-si-intepretare_11906