parkinson

Parkinson Sindromul wolff parkinson

Postata de Maria33112720 cu 15 ani in urma.

informatii despre parkinson suspect de SM SILENTIOS FARA PUSEURI

Raspunsuri (4)

Florian Alex

acum 15 ani

Ce simptome ai Aneli? Si ce investigatii ai facut de ti s-a pus diagnosticul de sm?

Maria33112720

acum 15 ani

nu am nici un simptom specific boli am radiografiunde sa le trimit pt a afla sigur ce este doctorul meu curant e de parere ca ar fi un sm silentios in cazul acesta ce e de facut?

Maria33112720

acum 15 ani

am fost diagnosticata cu sm silentios fara puseuri in urma unui rmn facut am fost la meicul sef al sectiei de neurologie care m-a diagnosticat trimisa de medicul meu curant si mi s-a spu sa astept pana in septembrie ,octombrie cand va veni o commisie pt. astfel de cazuri ,mi s-a spus ca ar fi doar o raceala mai veche rezultatul rmn (suspect SM)ce imi sugerati sa fac ?

Maria33112720

acum 15 ani

uneori am stari deintepenire nu pot sa imi controlez mersulsi nici capul sa il misc normalsi am vorba dificila.vorbesc greu