electrostimularea

Parkinson

Postata de 7donaleo cu 12 ani in urma.

ce efect are electrostimularea in boala parkinson si unde se practica in tara

Raspunsuri (4)

Adina

acum 12 ani

In aproape orice cabinet de recuperare, dar sincer nu vad necesara aplicarea ei pe pacientul cu probleme neuro. Recuperarea se face prin medicatie specifica si prin kinetoterapie pentru a evita posturile vicioase si marirea amplitudinii de miscare.

Mihaela22120678

acum 12 ani

Poate ati vrut sa spuneti stimularea cerebrala profunda? sincer nu stiu daca se poate face undeva in Romania asa ceva.

dinu

acum 12 ani

Aceasta operatie se practica cu succes si "Bagdasar Arsene"Bucuresti. Eu m am operat in 2008 si ma simt f.bine.

Angela

acum 11 ani

Buna ziua Dinu,
As vrea sa iau legatura cu dumneavoastra, se poate?
Va multumesc din suflet,