de ce apar crize in boala parkinson

Parkinson

Postata de cu 14 ani in urma.

de ce apar crize in boala parkinson

Raspunsuri (2)

teodor11

acum 14 ani

buna ziua .Am o fetita de 3 ani si 8 luni si de 2 zile nu scade febra .are intre 38 si 39.va rog dac puteti sa ma ajutati .are supozitoare paracetamol si ciclodyne si nurofen

irinakvm

acum 14 ani

buna mama mea are parkinson din1996 e atit de avansata incit prezinta toate simptomele prezentate mai sus ba chiar asi putea spune ca mai mult.halucinatile si starea de delir sunt aproape in permanenta-are insomni si tulburarile sunt mai puternice noaptea incat nu se odihneste aproape de loc.asi dori sa stiu daca poate sa ia ceva sa poata dormi.