boala parkinson

Parkinson

Postata de cu 14 ani in urma.

ce se poate face cand apar crize in acesta boala si cauza acestor crize.

Raspunsuri (3)

anca361142212

acum 14 ani

[QUOTE=membru1254325;64501]ce se poate face cand apar crize in acesta boala si cauza acestor crize. este. posibil sa existe astfel de crize

raluca

acum 14 ani

Buna,
Daca vrei sa stii mai multe si in amanunt detalii despre aceasta boala uite un link care sa te faca sa intelegi de unde provine, cauze, simtomele, etc
[url=//sfatulmedicului.ro/Boala-Parkinson-si-alte-boli-extrapiramidale/boala-parkinson_333]Boala Parkinson[/url]

mimi

acum 14 ani

Mama mea sufera de mai multi ani de Parkinson si ia de doua ori pe zi Romparkin. La inceput i-au tremurat mainile, cativa ani, apoi nu i-au mai tremurat mainile dar i s-au mutat miscarile la fata: gura limba i se misca involuntar. Acum medicul i-a asociat Romparkinul cu Haloperidol-picaturi, dar am citit prospectul si nu mi se pare prea bun noul tratament. Poate cineva sa ma convinga ca e bine? Ce ziceti?