Toxocara Canis

Parazitoze

Postata de Ionutz21 cu 10 ani in urma.

Solicit ajutor din partea celor care ma pot ajuta sa tratez toxocara canis , care nu mai raspunde la tratamentul cu Albendazole . Va multumesc !

Raspunsuri (2)

Miruna Brontas

acum 10 ani

ai incercat folosirea zapperului si a pachetului dr clark de deparazitare (nuca neagra, pelin si cuisoare)?

Elena Cabiaglia

acum 9 ani

Am inteles ca tratamentul dureaza 8 saptamani si are 2 faze, dar cat dureaza prima faza (cea cu trei tablete/zi) de Paraprotex si cat dureaza a doua faza (cea cu o tableta/zi)? Astept f. urgent raspunsul dv.
Va mulumesc
E. Cabiaglia