Toxocara Canis

Parazitoze

Postata de Ionutz21 cu 10 ani in urma.

Am si eu o intrebare unchiul meu are aceasta boala Toxocara canis cu greu am aflat de tratament si de pastile doar ca in romania nu gasim aceste pastile ma poate ajuta vre-un doctor ceva sau recomandati o farmacie sunt din jud. Suceava . Medicamentul contine Diethylcarbamazine(50-100mg) niste nume de medicamente care contine aceasta Hetrazan
Carbilazine
Caricide
Cypip
Ethodryl
Notézine
Spatonin
Filaribits
Banocide Forte
Eofil
M-a puteti ajuta are aceasta boala de cativa ani buni si se agraveaza pe zi ce trece .

Raspunsuri (4)

mirabela

acum 10 ani

Vezi ca in Suceava este o firma specializata pe tratamente naturiste impotriva toxocarei. Sunt mai scumpe, dar stiu sigur ca sunt de efect. O nepoata s-a tratat de Tenia solium cu aceste tratamente.. daca nu le consuma la timp, isi putea pierde vederea

firma se numeste Ekilibrium - 0748099089

Iuliana

acum 8 ani

Pe acest site, comanzi online din afara tarii
http://m.internationaldrugmart.eu/pharmacy/us/diethylcarbamazine.html

petruta apostoiu

acum 7 ani

Am intrat pe site-ul care l-ati afisat,au medicamantul dar ei cer un card de promotie si nu stiu cum sa fac sa pot sa obtin acest medicament(albendazonă)Multumesc că ne vi in ajutor.Astept raspuns

Utilizator11568658985

acum 4 ani

Bună, spune-mi te rog sa mai tratat bunicul tău d3 această boală, și eu am am fost diagnosticat cu această boală in urmă cu 1 un și primesc divers3 tratamente fără nici un rs,spune-mi te rog dacă bunicul tau sa tratat și ce tratament a urmat?