toxocara canis

Parazitoze

Postata de Sorin-Ionel cu 10 ani in urma.

Cum poate fi tratata toxocaroza canina in cazul unui bolnav cu probleme hepatice?

Raspunsuri (1)

Tratament eficiecient Toxocara

acum 10 ani

Iti recomand tratamentul cu pelin, cuisoare si capsule de nuca neagra. Dupa parerea mea este cel mai eficient pachet pentru eliminarea parazitilor. Ca sa te convingi, iti recomand sa iti achizitionezi cartea Vindecarea tuturor formelor de cancer scrisa de Dr. Hulda Clark

Para Clark Kit este alcatuit dintr-un flacon de capsule din coaja de nuca neagra, unul de capsule de pelin si unul de capsule de cuisoare. Optional, recomandam un flacon de capsule de niacinamida, ca adjuvant hepatoprotector, in cazul celor cu un istoric problematic al ficatului (hepatite, ciroze, insuficiente, etc).

Para Clark Kit se recomanda tuturor celor care sunt infestati cu paraziti, sau viermi intestinali si nu numai, intrucat programul Para Clark Kit realizeaza totodata si o detoxifiere totala a organismului.

Recomandam un tratament de deparazitare atat a copiilor, cat mai ales al adultilor, cu Para Clark Kit, minim de 2 ori pe an, sau de fiecare data cand dau semne de boala.