Teniaza

Parazitoze

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

de cateva zile am dureri de stomac si am luat cate o pastila seara de controloc .As dori sa stiu ce regim trebuie sa tin ,sa imi revin

Raspunsuri (3)

andrei178

acum 15 ani

Durerile de stomac sunt simptom comun a mai multor afectiuni, deci numai un gastroenterolog si eventual niste analize concrete iti pot spune exact ce este de facut. Controloc-ul poate sa dea o senzatie de confort, problema ramanand aceeasi...In caz de gastrita sau alte afectiuni, acest medicament nu ajuta concret, zic ca exemplu.Numai Bine!

Adriana

acum 14 ani

De vre-o cateva zile am dureri cumlite in zona abdomenului imediat dupa ce mananc si un fel de candidoza in cavitatea bucala. In paralel am o mancarime puternica la nivelul organului genital exterior si interior. Intentionez sa fac un control si nu stiu incotro sa apuc. Banuiesc ca am mancat dupa un soarece si am contactat un microb foarte puternic. Ce ma sfatuiti?

grecu costinela

acum 14 ani

vreau sa stiu si eu remedii pt aceasta boala.. teniaza....va rog tr pe id meu [email protected]