Rezultateanalize ?

Parazitoze

Postata de Maria cu un an in urma.

Am fetita în vârstă de 3 ani am făcut la scaun analize au esit la oua de enterovirus absente și la parazitologie elisa au esit rezultat 0.312 și la interval de referință < 0.90 Negativ 0.90_110 echivoc și >110 pozitiv ce inseamna are ceva sau nu va rog un răspuns ceva mulțumesc anticipat

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa va adresati unui medic specialist pentru interpretarea rezultatelor analizelor medicale.

Puteti face o programare la un medic pediatru: https://www.clickmed.ro/medic/pediatrie