Paraziti?

Parazitoze

Postata de calin2000 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Ma numesc Calin si am 15 ani. Am luat un tratament pentru anxietate si tulburari obsesiv-compulsive vreo 2 luni si acum cand l-am terminat ma simt ciudat. Imi este frica ca ma voi imbolnavi mental,dar asta nu e problema. Cineva pe acest forum mi-a spus ca ar putea fi vorba de un parazit. TIn sa precizezca nu am pofta de mancare, imi simt stomacul plin si am simptome specifice gripei: ma simt cald in zona fetei, rece la picioare, cateodata ma iau putine frisoane. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (5)

calin2000

acum 8 ani

Am uitat sa spun ca noaptea ma trezesc cam de fiecare data in jur de ora 1-2 si adorm greu la loc

calin2000

acum 8 ani

Si am o stare de somnolenta pe parcursul zilei.

terapeutnaturist

acum 8 ani

Calin draga,eu ti-am spus asta si tu mi-ai intarit banuiala.Lucrez de 20 de ani in medicina alternativa,poti sa nu ma crezi si sa parcurgi la tot felu de medicamente.Cand te saturi,cauta-ma

Gloria

acum un an

Buna ziua! Cum pot sa iau legatura cu dvs? Va rog sa imi acordati nr de tel. Va multumesc

calin2000

acum 8 ani

Va dau email-ul:***