paraziti

Parazitoze

Postata de ani_mari25 cu 11 ani in urma.

buna ziua am o catelusa de 4 luni.e vaccinata si deparazitata
problema e ca ma tot gandesc la paraziti si sunt foarte stresata
la ea in materia fecala nu am vazut nimic dupa deparazitare
dar eu am senzatia ca noaptea am mancarimi in zona anala poate fi doar ceva psihologic?alte simptome nu am''

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Pentru linistea dumneavoastra, efectuati un examen coproparazitologic.

Ramona

acum 11 ani

Pentru dumneavoastra va recomand pachetul detoxifiant si deparazitar Hulda Clark format din tinctura de nuca neagra, capsule de pelin si capsule de cuisoare. Ajuta la eliminarea tuturor tipurilor de paraziti.

Pentru catelusa: fierbeti o legatura de patrunjel si pune-ti in apa catelului cateva picaturi in fiecare zi timp de 10 zile/

ani_mari25

acum 11 ani

problema e ca eu sunt in spania acest produs se gaseste pe internet?