Paraziti fetița 2ani?

Parazitoze

Postata de Andrea cu 2 ani in urma.

Buna ziua, recent am făcut testul Ig G toxocara și este pozitiv, avem 3.00 pe cînd nu trebuie sa depășească 0.86 , e mărit aproximativ 4 ori ...vreau sa știu corect trebuie sa mai facem alte teste că sa fim 100 % că fetița e infectata cu paraziti sau este deja dovada din probele venite? Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/interpretor-analize