Pachet antiparazitar

Parazitoze

Postata de ROBERT1278685 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,

As dori exprimate cele mai sincere opinii in legatura cu eficienta pachetului antiparazitar al Dr. Hulda Clark (acela cu tinctura din coaja de nuc negru, pelin si cuisoare)...bineinteles, ma refer la persoanele care au folosit acest pachet. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Andra Colominschi

acum 11 ani

Acum 3 luni am cumparat de pe un site web un dispozitiv zapper si un pachet deparazitar cu tinctura nuca neagra, pelin si cuisoare.Am dat aprox 500 si ceva de lei. Pana sa folosesc acest pachet, am folosit zeci de tratamente din comert (am cheltuit mult mai mult decat acest intreg pachet). In urma cu un an eram diagnosticata cu teniaza (aveam o tenie creata la nivelul ochilor de 6 m). Vederea imi era deja ingreunata. In perioada tratamentului, mi-au iesit niste mici bubite si aveam dureri mari de cap. A fost doar o reactie adversa de moment. Dupa ce am terminat perioada de 18 zile deja m-am simtit mult mai bine. Am facut perioada de mentinere mai mare decat trebuia. Oricum, ideea este ca acest pachet este cel mai puternic de pe piata, eficient pentru eliminarea parazitilor din organism. Examenul coproparazitologic a iesit negativ, dupa 7 saptamani de tratament.

ROBERT1278685

acum 11 ani

V-as ruga mult daca puteti da cateva detalii in legatura cu simptomatologia pe care ati acuzat-o, analizele (testele) pe care le-ati facut pentru diagnosticare si unde anume precum si cine (ce) v-a indrumat sa luati acest pachet deparazitar Hulda Clark. Va multumesc.