Oxiuroza (Enterobioza)

Parazitoze Oxiuroza

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

BUNA SEARA AM O FETITA DE 2ANI SI 10 LUNI SI ARE OXIORI IAM DAT DUPA SFATUL MEDICULUI AZI DIMINEATA 2 PASTELUTE ZENTER.AS VREA SA STIU MAI CONTINUI TRATAMENTUL LA CIT TIMP.O ALTA INTREBARE AR FI DACA DULCIURILE SUNT O CAUZA IN APARITIA OXIORILOR.ACESTI OXIORI SE POT TRATA DEFINITIV?VA MULTUMESC ANTICIPAT.

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am un nepot de 7 ani si are geardia si oxiuri si un alt nepot de 3 luni dar nu locuiesc impreuna se poate lua de la unu la altul? va multumesc mult si datimi si mie ras

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am probleme cu intestinul gros am o mincarime aproape tot timpul atit in interior cit si in exterior va rog sa ma sfatuiti ce sa fac .multumesc