oxiuri

Parazitoze

Postata de busuiociuliana cu 12 ani in urma.

buna ziua....de cateva zile am observat ca am oxiuri...ce imi puteti recomanda sa iau ?iulia 20 de ani

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 12 ani

De regula este recomandat ZENTEL comprimate. Trebuie pastrata o higiena riguroasa in ceea ce priveste lenjeria de pat, cea intima, prosoapele...Ar fi bine ca tratamentul sa fie facut de intreaga familie,din cauza riscului de reinfectare.