Identificare paraziti

Parazitoze

Postata de ROBERT1278685 cu 11 ani in urma.

Va rog mult sa-mi comunicati ce variante exista pentru identificarea cat mai exacta a tipurilor de paraziti din organism, exceptand coproparazitologicul care mi se pare extrem de relativ. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Sorina

acum 11 ani

Am vazut o emisiune acum 2 saptamani pe OTV cu Dr. Elena Truta. Ea spunea ca parazitii se pot evidentia si cu ajutoul unor aparate de Biorezonanta. Nu m-am dus la cabient la dumneaei, insa am comandat direct pachetul deparazitar la care facea reclama. Stiam ca am tenie de peste 6m la nivelul ficatului. Am avut mari dureri de stomac, greata, balonare, dureri de cap, lipsa pofta de mancare. Cu ajutorul tratamentului format din tinctura de nuca neagra, pelin si cuisoare am eliminat toti parazitii din organism. Daca aveti paraziti, va recomand cu mare drag sa il folositi pentru ca este foarte eficient.