Duador

Parazitoze

Postata de membru242790 cu 10 ani in urma.

buna ziua!am tenie si de la farmacie mi s-a recomdat Duador 200mg!iar ca si mod de administrare,mi s-a sugerat sa iau 2 pastile deodata,iar peste 7 zile sa mai iau 2!e corect acest mod?stie cineva daca e bun Duadorul?multumesc mult si astept raspuns

Raspunsuri (1)

ALINA

acum 8 ani

la fel mi s-a prescris si mie deci nu cred ca este o problema