chist de lamblii

Parazitoze

Postata de crina monica169008 cu 12 ani in urma.

buna.am un baietel de 21 de luni care are chisti de lamblii,iam dat diferite produse naturiste care nu m-au multumit,favigiardin ,giardinon ,helmiflores,.am citit pe net de nikvorm ,va rog frumos ,sa imi spuneti daca e bun acest produs naturist,cat de eficient este ,zentel nu iam dat ,datimi un sfat ptr acest raspuns ,cum sa scapam de acesti intrusi ,de vreo 7 luni ne tot confruntam cu ei,,

Raspunsuri (4)

colnago

acum 12 ani

Un ajutor naturist poate fi sucul Tahitian Noni, este antiparazitar, fara efecte secundare, poate fi consumata si la copii, bebelusi.

adina

acum 12 ani

Iti recomand sa apelezi la un medic cu specializare pe produse naturiste tel cabinet:0771.636.619.
rezultatele sunt foarte bune si nu au efecte adverse, de exemplu nu afecteaza ficatul.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

desi si tratamentele naturiste au rolul lor, va recomand un consult la medicul pediatru pentru a urma un tratament adecvat, iar produsele naturiste le-ati putea folosi ca adjuvant.

va urez o seara buna

horatiu b

acum 12 ani

Sandigest sirop e indicat la copiii mici. Doamne ajuta si multa sanatate.