Ajutor...oxiuri in sarcina?

Parazitoze

Postata de MembruMobileApp1511462432 cu 6 ani in urma.

Sunt insarcinata in luna a 8-a si am oxiuri. Simptomele au devenit foarte suparatoare ( dureri abdominale,eliminare paraziti in scaun, mancarimi). Medicul ginecolog mi -a recomandat consumul de usturoi, dar fara efect. Am incercat seminte de dovleac, suc de morcov,dat fara rezultat. Va rog sa imi recomandati ceva eficient! Multumesc!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Parazitoze/viermii-si-parazitii-intestinali_7734#Remedii_naturiste

Utilizator11706569471

acum 2 luni

Cum ai reușit să scapi ?