Salut? Aveti vrio idee??

Paralizie in somn

Postata de Utilizator11543751580 cu 5 ani in urma.

Inca de mic am avut parte de Paralezia in somn , poate de 2,3 ori pe an . Dar acum in decurs de o luna mi se intampla foarte des 4,5 ori. Mentionez ca m-am documentat despre chestia asta dupa cum se zice e inofensiva dar devine ceva stresant ac***a asta de 3,4 ori pe luna. Aveti ceva sfaturi?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Insomnia-si-alte-tulburari-de-somn/paralizia-in-timpul-somnului_10298