Paralizie față și durere de ureche (partea dreaptă)?

Paralizia periodica familiala

Postata de Utilizator11590641685 cu 3 ani in urma.

La început am simțit un fel de înțepătură în urechea dreaptă, am luat picături.
Însă ieri, după vreo trei zile și anumite spasme și furnicături ai mușchilor din jurul ochiului și buzei ( partea dreaptă) am observat că partea dreaptă a feței nu se mai comportă normal. O simt la atingere dar mușchii nu se mai contractă la fel. Arată aproape ca si o pareză cauzată de un atac vascular cerebral, dar nu așa de lăsat.
Vă mulțumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator11640101951

acum 2 ani

Îmi puteți spune dacă v.ati revenit după aceasta,dacă da!Cum ati reușit?