dureri de stomac

Pancreatita

Postata de Utilizator11544537705 cu un an in urma.

Buna
De un timp am dureri de stomac care radiază durerea spre rinichi, spate in partea dreapta și parcă și ficatul ,cel mai rău este că durerea persista sub coaste in partea dreapta , mă poate ajuta cineva ce poate fi , oare cancer pancreatic?
Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Tulburari-de-tranzit--diareea-si-constipatia-/cum-sa-scapi-de-durerea-de-stomac-5-solutii-rapide_15697