Buna? Ma poate ajuta si pe mine cineva? S?

Paduchi

Postata de Utilizator11553457040 cu 5 ani in urma.

Am pediculoza in parul capului si nu mai stiu ce sa fac... Am incercat orice... Am cumparat sampon special pentru asa ceva, otet de mere, ulei de masline, imi poate spune cineva cum pot sa scapa de chestia asta... Sincera sa fiu imi este si rusine!

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-parului/pediculoza-parazitarea-cu-paduchi-tipuri-tratament-preventiepediculoza-t_17532