Cum pot scapa de pediculoza?

Paduchi par

Postata de Utilizator11553457040 cu 5 ani in urma.

Buna! Imi poate spune cineva cum pot scapa de paduchi? Am incercat orice, sampon special de la farmacie, otet de mere si ulei de masline. Chestia asta imi provoaca mancarimi ale capului. Imi este si rusine... Din cate mi-am dat seama totul a inceput de la ceafa...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ingrijirea-parului/pediculoza-parazitarea-cu-paduchi-tipuri-tratament-preventiepediculoza-t_17532