Menstruația?

Oxiuriaza

Postata de Utilizator11559083916 cu 3 ani in urma.

Buna ziua,am vârstă de 38ani și trei copii ,in luna martie mia venit menstruația pe 18,in luna aprilie pe 28,in luna mai nu mi-a venit doar înainte să îmi vina menstruația îmi curgea puțin,acum doar când urinez cate odată ,mi-am făcut și test de sarcina și nu e sarcina,am dureri de cap ,amețeală uneori și stări de nervozitate ,câteodată și pierdere de memorie ,in urma cu 12ani am făcut Papanicolau și mi-a ieșit faza doi sau trei nu mai rețin bn minte,îmi cade și părul ,sa fie vb de o menopauza pe baza de stres?Va mulțumesc pt timpul acordat.O zi bună.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/14-motive-pentru-care-iti-intarzie-menstruatia_16108