Cum sunt la ovulatie daca cilcul vine la 21 de zile?

Ovulatie

Postata de Andreeass cu 11 luni in urma.

Bună ziua , de 3 luni menstruația mea îmi vine la 21 de zile ....cum îmi pot calcula zilele ca să știu că sunt la ovulatie ?

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Daca doriti sa aflati cum sa va calculati perioada de ovulatie, va recomandam articolul:
sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/secretele-calendarului-care-sunt-semnele-ovulatiei-si-cum-putem-prezice-_18808

Daca aveti nevoie de informatii mai precise despre perioada dumneavoastra de ovulatie si planificarea unei sarcini, este recomandat sa consultati un medic ginecolog.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie