De ce se imflameaza ovarele?

Ovarectomie

Postata de Utilizator11562625306 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, problema mea este ca de ceva vreme am o inflamatie in partea stanga si dreapta a burtii, sa fie de la ovare? Mentionez ca la apăsare pe loc se simte tare si nu am scaune regulate

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cauzele-durerilor-ovariene_17272