Folosire novynette continuu?

Ovare polichistice

Postata de MembruMobileApptudor.georgiana5 cu 6 ani in urma.

Buna
Este pentru prima oara cand iau Novynette continuu iar medicul mi-a spus sa incep sa iau pastila din prima zi a ciclului.
Dupa cateva cercetari totusi, nu stiu daca trebuie sa incep cu pastila albastra (placebo) sau direct cu cele galbene?! Astept un raspuns. Multumesc!

Raspunsuri (1)

Catalina

acum 2 ani

Urmăresc! Eu am început cu cea galbena sper că este ok !