De ce nu imi trece otita?

Otita

Postata de MembruMobileApp1519213610 cu 4 ani in urma.

De ce nu imi trec otita, inflamatia si durerile?
Am tot primit de la orl Otis, Ototis, Ceratis, Betabioptal, DexaTobrom, Acustivum, Tobradex si nu ma ajuta niciunele. Am incercat si cu apa oxigenata dupa terminarea tratamentelor si nimic. Precizez ca nu am ceara/cerumen si nu imi dau cu sampon sau betisoare in urechi. Si cand merg la ORL mereu zice ca inca am otita.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-urechii/durerile-de-urechi-cauze-simptome-si-tratament_14890