testul osteoporoza

Osteoporoza

Postata de Maria21283563 cu 11 ani in urma.

cat costa testul si tratamentul

Raspunsuri (2)

Maria

acum 11 ani

intra pe site-ul celor de la delta hospital (http://www.deltahospital.ro/) si cauta acolo pretul si ce te mai ntereseaza.

au in dotare singurul osteodensitometru din Europa de Est care poate determina masa tesutului adipos, masa musculara si a apei din organism (asta pe langa densitatea oaselor, evident ).
aparatul suporta o greutate de pana la 300kg. preturile este f decent

IRINA

acum 11 ani

Mergi la Medic Line! Costa 50 ron pentru 2 segmente!! Sanatate!