test gratuit

Osteoporoza

Postata de viocojocaru cu 12 ani in urma.

buna ziua,
ma numesc viorica cojocaru, sunt din bucuresti, am fost diagnosticata cu demineralizare difuza si as dori sa fac un test ptr osteoporoza,
intrebarea mea era daca il pot face gratuit intr-o clinica cin bucuresti

va multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Intrebati un medic reumatolog despre osteodensitometrie si ce mai este nevoie si va sti sa va indrume.