Termomasajul

Osteoporoza

Postata de gheorghe347 cu 13 ani in urma.

Sunt diagnosticata cu osteoporoza de multi ani.urmez tratamentul prescris cu Osteor,si am gasit un centru de masaj ceragem care are ca principiu de functionare caldura infrarosie a pietrelor jad si presopunctura aparatelor ceragem:proiectorul cu 9 sfere si patul master.As dori sa stiu daca acest termomasaj este indicat pentru bolnavele de osteoporoza.Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Dan Mihalache 0724 638604

acum 13 ani

Va recomand sa beti apa kangen, produsa de un echipament japonez, revolutionar.
Termomasajul, da si el rezultate, dar numai pe perioada scurta si, nu in cazul osteoporozei.
Va recomand sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare va stau la dispozitie.

vali

acum 10 ani

termomasajul este recomandat in cancer?