strontium bone maker are reactii adverse??arsuri la stomac?

Osteoporoza

Postata de TEODORA GRASU cu 12 ani in urma.

as dori sa intreb pe d na Adonisie Mirela daca nu au fost reactii adverse in urma tratamentului cu strontium bone maker,ca eu l am luat de pe net fara sa mi l dea vreun medic si ma tem un pic,si m as informa mai bine despre el ,ca nu am vazut sa l dea vreun medic in osteoporoza...desi eu am citit ca ar fi minunat...si calciu mai exact de care pot lua?indiferent??sau cu magneziu si d3?medicul din italia mi a zis calciu sandos de 1000 cu d3...sau am vazut la noi osteocare...nu stiu care sa l iau....Si inca ceva,a ti luat 2 capsule dimineata inainte de micul dejun sau dupa?astept raspuns urgent va rog sa incep si eu tratamentul

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului