mador ff tare oasele la incheieturi si solduri

Osteoporoza

Postata de cornelia100 cu 11 ani in urma.

ce medicament este cell mai indicat la osteoporoza

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Medicamentul de osteoporoza se indica in functie de anumite criterii: varsta, sex, densitatea minerala osoasa, daca ati avut fracturi, alte afectiuni asociate, etc.
Este recomandat sa consultati medicul reumatolog.

eva40

acum 11 ani

se numeste JOINT PROTEX FORTE,se ia 2 tb /zi,seara, si e bine sa se asocieze cu PURE YUCCA 3X1/ZI,DOAR O CUTIE
vedeti detalii pe site
Farcas Eva
Terapeut naturist,nutritionist
Specialist medicina quantica
***@yahoo.com
www.***.ro

Ana MAria

acum 9 ani

Centrul nostru medical a demarat o campanie de tratament gratuit ptr osteoporoza.Daca te afli printre cei ce sufera de pe urma osteoporozei ,te invit sa te programezi ptr tratamentul gratuit .
Persoana de contact ANA MARIA PRODAN : 0749.243.738