Imi trosneste genunchiul stang si cateodata si inteapa ?

Osteoporoza

Postata de Utilizator11571180430 cu 4 ani in urma.

Buna, am fost barman 4 ani, multe ore de stat in picioare, iar de cam un an imi trosneste genunchiul stang aproape la fiecare extensie. Cate o data simt presiune in genunchi si trebuie sa intind piciorul, se simte o infirma rezistenta atunci. Trebuie sa spun ca am 115 kg, sport am facut mereu, nu prea consum lapte dar iau suplimente de calciu. As dorii un sfat va rog sau o explucatie. Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ce-afectiuni-pot-ascunde-durerile-de-genunchi_11316