De ce mi se umfla picioarele de la oul picior pana la degete?nu port tocuri, lucrez la birou dar ma ridic constant, am 30 de ani.Va multumesc, Yaya

Osteoporoza

Postata de yaya cu 12 ani in urma.

De ce mi se umfla picioarele de la oul picior pana la degete?nu port tocuri, lucrez la birou dar ma ridic constant,nu mananc sarat; am 30 de ani.Va multumesc, Yaya

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs ar putea fi vorba despre probleme renale sau hormonale, efectul fiind retenţia lichidiană şi această umflare a picioarelor. Ar fi recomandat consultul unui medic internist pentru stabilirea unui diagnostic