crampele musculare

Osteoporoza

Postata de ioana573 cu 12 ani in urma.

am 31 de ani si imi amortesc mainile cand dorm sau picioarele daca stau in genunchi pe ele;ce sa fac?

Raspunsuri (3)

masturbat

acum 12 ani

hai sa te ft sa vezi cati trece

ioana573

acum 12 ani

esti un nese

Medic Epuran

acum 12 ani

Aceste simptome ar putea fi determinate fie de un deficit de minerale în organismul d-vs (potasiu, calciu, magneziu), fie de o problemă neurologică. Recomand consultul unui medic neurolog în cazul în care amorţelile persistă după administrarea de suplimente de minerale şi o alimentaţie bogată în minerale