coloana vertebrala

Osteoporoza

Postata de vasile_turda53@yahoo cu 13 ani in urma.

am lipite doua vertebre (3si4)ce medicamente sa iau sa mi atenueze durerile?

Raspunsuri (3)

raluca

acum 13 ani

Ce investigatii ai facut si ce diagnostic ai? Ar fi bine sa-ti faca un kinetoterapeut masaj, asa iti va mai trece din dureri.

vasile_turda53@yahoo

acum 13 ani

buna ziua ,sufar de discopatie lombara dreapta si primele 2 vertebre sunt sudate :intrebare:ce tratament imi indicati pt ameliorarea durerilor? multumesc anticipat

militaru maria

acum 13 ani

am osteoporoza si pietre la rinichi din cauza dietei cu calciu
tablete si alimente ce imi recomandati
sint doua probleme care se bat cap in cap cum scap de pietrele de la rinichi si ma treatez de osteoporoza