ce poate lua pentru cartilaje?

Osteoporoza

Postata de EMMAELIA2013 cu 11 ani in urma.

ce poate lua pentru intarirea oaselor la sold ne mai ac***a cartilajele?nu vrea sa apeleze la operatie..

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 11 ani

Citeste despre CELADRIN Extract Forte ,60 de capsule a 500mg. Pentru articulatia soldului se iau cate 4 caps./ zi .

Alina Daniela3

acum 11 ani

Calciu coral.

eva40

acum 11 ani

Buna
eu am avut discopatie si dureri groaznice de sold.Am luat joint protex forte si shark aid.De atunci nici nu mai stiu cum e sa te doara,sunt sanatoasa.E bine sa ti se calculeze dozajul,altfel cred ca nu merge.

Irina Smith

acum 8 ani

Pentru cartilaje exista o combinatie extrem de eficienta a doctorului Wents . turmenic+glucosamin+vit c etc.
Eu le cumpar pentru mine si familia mea de mai de bine de 2 ani.
Costa in jur de 28 de lire, sau 35 de euro pentru 84 de pastile.