Am gonartroza bilaterala incipienta, cu depuneri de osteofite, ma doare mai mult genunchiul drept

Osteoartrita

Postata de MembruMobileApp1517899800 cu 6 ani in urma.

Am gonartroza bilaterala incipienta, cu depuneri de osteofite, ma doare mai mult genunchiul drept, mai ales la coboratul scarilor si mi s-a prescris de medicul reumatolog sa iau piascledine 300 cu reumabloc forte. As vrea sa stiu daca pot lua simultan cu acestea si cartilaj de rechin si cat timp?

Raspunsuri (1)

DOMNIȚA

acum 8 luni

Și mie mi-a recomandat acest medicament, a la long.