Pot sa imi pun aparat dentar?

Ortodontie

Postata de Utilizator11545948663 cu 5 ani in urma.

Buna ziua! Am 15 ani iar maxilarul meu este proeminent. Din pacate nu sunt doar dintii înafară ci si osul. Stiti cumva daca aceasta problema se poate rezolva cu aparat dentar deoarece nu as vrea sa stau inca 3 ani pana a putea face operatia

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Caria-dentara/cand-este-recomandat-sa-porti-aparat-dentar_15011