detartraj+periaj profesional LA CAT TIMP dupa pivot+coronita ceramica

Ortodontie

Postata de dianaaa.ionescu cu 11 ani in urma.

Peste cateva zile o sa-mi finalizez coronita de ceramica amplasata pe un pivot. In acelasi timp, am un voucher pt periaj profesional si detrartaj valabil pana la sfarsitul lunii... La cat timp as putea beneficia de el? IMI POATE AFECTA cumva lucrarea descrisa mai sus?

Raspunsuri (2)

Dr. Nicoleta Grosu

acum 11 ani

"IMI POATE AFECTA cumva lucrarea descrisa mai sus?"

Nu.

Dr. Monica Voiculeanu

acum 11 ani

Se poate face detartraj la cateva zile dupa cimentarea definitiva a coronitei care este in lucru acum.

Dr Ulman Cosmin
Medic Stomatolog - Clinica Trident
www.clinicatrident.ro