aparat.

Ortodontie

Postata de NuConteazaAsta cu 13 ani in urma.

Vreau sa-mi pun aparat dentar. Am probleme doar jos. As vrea sa iau legatura cu cineva care se pricepe pe Y!M, sa-i dau poze si sa-mi zica ce se poate face. Aici nu pun, mi-e rusine. [ Am 15 ani ]

Raspunsuri (2)

elena

acum 13 ani

raspunde la intrebarile din sondajul de aici si apoi beneficiezi de o consultatie gratuita la clinica Velvet dental, nu trebuie decat sa ii suni pentru a-ti face programarea..

la consultatie discuti cu un specialist care iti poate raspunde la toate intrebarile in legatura cu aparatul dentar

elena

acum 13 ani

linkul catre sondaj:

//sfatulmedicului.ro/evaluarea-starii-dentare