anestezie dentara

Ortodontie

Postata de lisa2014 cu 10 ani in urma.

Va rog sa-mi spuneti ce metode ar mai exista pt. anestezie dentara, pt. extractia unei masele stanga jos, astfel incat sa nu-ti amorteasca si limba. Mentionez ca am probleme de fiecare data la dentist si stari de panica, doar cand am lucrari la dintii de jos, pt. ca la anestezie incepe sa amorteasca si limba.(sufar de hipertiroidie, tahicardie marita)

Raspunsuri (1)

Membru_Vio77

acum 9 ani

Salut,

Eu am fost in zona Eroii Revolutiei-Constantin Brancoveanu la Dr. Alexandra Valceanu. Imi recomandase un prieten cabinetul si imi spusese ca l-a scapat de frica de dentist. Lucreaza cu anestezie in doi pasi si tratamente de foarte buna calitate.
In plus, preturile sunt inca mici si sunt disponibile si pe site.